Echipa

Festivalul Internaţional de Teatru Fest(in) pe Bulevard

ediţia I

 

Concept proiect, selecţie spectacole:

Marinela Ţepuş

(Directorul Teatrului Nottara)

 

Coordonator proiect

Dan-Marius Zarafescu

(Directorul adjunct al Teatrului Nottara)

 

Coordonator economic: Gabriela Grădinaru

Contabil şef: Silvia Popescu

 

Departament juridic: Silvia Burecu, Andreea Ilie, Florin Ştefan

 

Concept grafic: Cosmin Ardeleanu

 

Concept şi realizare Trofeul Festivalului:

Luigi Ştefan Varga, membru al Uniunii Artiştilor Plastici din România, Filiala Timişoara

 

Concept şi realizator eveniment stradal: Mihai Lungeanu

Scenografia: Victor Diaconu

 

Coordonator secţiune Colocvii: Doina Papp

Departament Colocvii: Irina Zlotea

 

Concept şi coordonator secţiune Spectacole-lectură: Mihai Lungeanu

Departament Spectacole-lectură: Ruxandra Vera Ştefan, Mădălina Negrea

 

Cordonator secţiune Lansări de carte: Mirela Sandu

Prezintă Florica Ichim

(redactor-şef al revistei Teatrul azi, preşedintă a Fundaţiei Camil Petrescu)

Departament Lansări de carte: Ruxandra Vera Ştefan, Irina Zlotea

 

Coordonator secţiune Vedeta de lângă tine: Irina Ionescu

Departament Vedeta de lângă tine: Mădălina Negrea

 

Comunicare: Monica Mihaela Matei, Aurelia Laura Fierăscu

 

Coordonator departament Redactare şi editare materiale publicitare: Dan-Marius Zarafescu

Departament redactare şi editare materiale publicitare: Ruxandra Ştefan, Mădălina Negrea, Irina Zlotea

Cap limpede: Sînziana Miloşoiu

Prelucrare grafică şi tehnoredactare materiale publicitare: Ciprian Duică

 

Fotografii festivalului: Sorin Radu, Maria Ştefănescu, Ciprian Duică

 

Coordonator ziar festival: Maria Sârbu

Secretar general de redacţie: Monica Matei

Redactori: studenţii Catedrei de Teatrologie în cadrul UNATC I.L. Caragiale şi ai Facultăţii de Jurnalism a Universităţii Bucureşti

 

Coordonator departament Protocol: Mihaela Duică

Departament Protocol: Mariana Basalău, Melania Cercel, Mihai Dona, Georgiana Goga

 

Translator trupe străine: Mădălina Negrea

 

Departament Cazări: Alexandra Norocea

 

Coordonator tehnic trupe: Dana Popescu

 

Filmări secvenţe din festival, coordonator tehnic evenimente speciale: Ciprian Duică

 

Compartiment Artistic:

Cristi JUNCU, Regizor artistic

Diana LUPESCU, Regizor artistic

Ştefan CARAGIU, Scenograf

 

Actori:

Alexandru REPAN, Mircea DIACONU, Camelia ZORLESCU, Anda CAROPOL, Ion SIMINIE, Viorel COMĂNICI, Ioan HAIDUC, Constantin COTIMANIS, George ALEXANDRU, Catrinel DUMITRESCU, Victoria COCIAŞ, Cristian ŞOFRON, Adrian VĂNCICĂ, Alexandru JITEA, Ada NAVROT, Crenguţa HARITON, Cerasela IOSIFESCU, Ion GROSU, Luminiţa ERGA, Gabriel RĂUŢĂ, Anca BEJENARU, Daniel POPESCU, Sorin COCIŞ, Lucian GHIMIŞI, Dan BORDEIANU, Andi VASLUIANU, Alexandru Mike GHEORGHIU, Andreea MĂCELARU ŞOFRON, Raluca GHEORGHIU, Ioana CALOTĂ, Daniela MINOIU, Corina DRAGOMIR, Mihaela SUBŢIRICĂ, Claudiu ROMILĂ, Cristina STOICA IVANCIUC, Laura VASILIU, Cristina FLOREA, Rareş STOICA, Laura ANGHEL, Mircea TEODORESCU, Vlad ZAMFIRESCU 

 

Serviciul de Specialitate Artistică: Mădălina NEGREA, şef serviciu

Secretari literari: Monica Mihaela MATEI, Ruxandra Vera ŞTEFAN, Irina-Mihaela ZLOTEA

Mariana BASALĂU, referent literar

 

Serviciul Marketing - Vânzări - Relaţii cu publicul

Ciprian Nicolae DUICĂ, şef serviciu

Mihai Dan DONA, impresar artistic

Melania Georgiana CERCEL, secretar PR

Monica NECŞOIU, referent

Casieri: Laurenţa RUSU, Mioara LUPU

Elisabeta Dorina COSTIN, supraveghetor sală

Plasatori: Maria CUCU, Maria MATEI, Valentina CUCU, Neta MIHĂILĂ, Angela ROŞU

 

Birou Resurse Umane, Salarizare Contencios – Securitate şi sănătate în muncă:

Alexandra NOROCEA, şef birou

SCPA Ștefan, Burecu și Asociații, juridic

Mihaela BĂTRÂNU, economist Resurse Umane

Referenţi: Georgeta TIŢOIANU, Kristina CREŢU

Petronela NICULIA, curier

 

Compartiment Financiar – Contabilitate:

Mirela VLĂDOIU, economist

Contabili: Adina Artemiza RAIA, Teodora ŞTEFĂNESCU

 

Serviciu Producţie – Aprovizionare - Achiziţii Publice:

Cătălin STANCU, şef serviciu

Georgeta GOGA, economist achiziţii publice

Ilie ANDA, magaziner

Maria EPURE, arhivar

Artemiza BOLOHAN, magaziner

 

Formaţie Muncitori

Marian TIŢA, şef formaţie tâmplari

Tâmplari: Nicolae NEACŞU, Alex Cristian IONESCU

Doina Victoria BACH, şef formaţie croitori

Ion BAŞTUREA, croitor

Costică EPURE, lăcătuş mecanic

Roxana Irina RUSU, pictor executant

 

Serviciul Exploatare Scenă

Cristian NICOLAIE, şef serviciu

 

Birou regizorat tehnic

Dana Viorica POPESCU, şef birou

Regizori tehnici: Dragoş Toma MOLOIU, Ionela BAHNARU, Ana Maria VARGA, Laura LIBIU

Sufleori: Raluca Maria GROSU, Raluca Mihaela TIŢA, Simona Maria BUŞOIU

 

Formaţie muncitori

Dan IORDĂNESCU, şef formaţie lumini

Operatori lumini: Constantin ION, Paul Florin DOANŢĂ, Marian Mădălin RAICU, Ionuţ CHERANA

Operatori sunet: Cosmin Ionuţ IOAN, Dan Dumitru CÎMPEANU,

Bogdan GADOLA, Robertino Beniamin ŢÂCU

Costumieri: Iulia GADOLA, Ioana DĂNILĂ, Livioara ADĂSCĂLIŢEI, Mihaela Virginia ZAMFIR, Anişoara POPA

Gheorghe SĂBĂREL, şef formaţie mânuitori decor

Mânuitori decor: Adrian ALESSANDRIU, Constantin BĂRBULESCU, Cristian TUDOR, Marin DASCĂLU, Octavian Ştefan IONESCU, Marius NEGOIŢĂ

Constantin LĂPUŞAN, şef formaţie recuziteri

Recuziteri: Paula TICOVSCHI, Ştefan BAHNARU, Marius Ştefan FLOREA

Costel VASILESCU, tapiţer

Dănuţ EPURE, şofer

Elena IACOB, spălătoreasă

 

Compartiment Administrativ:

Dănuţ Renţ LUCA, referent de specialitate

Florea BADEA, administrator

Ion IVAN, instalator

Petre MATACHE, electrician